Czy będziecie mnie katować jakimiś zakazami i ograniczeniami podczas Rewolucyjnej utraty wagi WT?
Nie ! Nikt Was nigdy do niczego nie będzie zmuszał! Nasz zespół nie pracuje w ten sposób!

Naprawdę chcemy pomagać ludziom, którzy o swoim zdrowiu i nadwadze myślą poważnie!

Nie możemy bardziej zabiegać o Wasze zdrowie niż Wy sami.

Nie możemy Was przekonywać wbrew waszej woli i nie zamierzamy tego robić.

Jeżeli jednak zdecydujecie się poprawić swoją wagę i swoje zdrowie za pomocą programu Rewolucyjnej utraty wagi WT, Wasza decyzja stanie się także dla nas wyzwaniem, aby zrobić wszystko w celu osiągnięcia maksymalnych wyników.

Musimy Wam koniecznie powiedzieć jedno – wszyscy nasi klienci uważają, że Rewolucyjne odchudzanie jest bardzo przyjemne, łatwe w stosowaniu i co    najważniejsze – wyjątkowo skuteczne!

Co się stanie jeśli psychicznie sobie nie poradzę?
Podobne obawy z pewnością będą nękały każdego, właściwie są zupełnie na miejscu. Właśnie dlatego jest tu zespół lekarzy i specjalistów, którzy będą Waszymi partnerami i przewodnikami w czasie trwania Rewolucyjnej utraty wagi WT.

W dowolnej chwili macie możliwość konstultowania się drogą elektroniczną, za pomocą telefonu lub osobiście, podczas Wieczoru Rewolucyjnej utraty wagi WT. Tutaj możecie się również spotkac z ludźmi, którzy podobnie jak Wy wybrali drogę Rewolucyjnej utraty wagi WT – zobaczycie i usłyszycie jakie są ich osobiste doświadczenia, poglądy, propozycje.

Co zrobić, kiedy nie będzie mi odpowiadał Wasz typowy plan?
Każdy człowiek to doskonała indywidualność, dlatego też system Rewolucyjnej utraty wagi WT zawsze dostosowujemy do konkretnego człowieka, można powiedzieć, że szyjemy go na miarę. Również dla Was przewidujemy maksymalną opieke – indywidualne podejście lekarzy i specjalistów. To jedna ze szczególnych zalet systemu Rewolucyjnej utraty wagi WT. Po indywidualnej ocenia Waszego stanu zdrowia i parametrów fizycznych przygotujemy dla Was osobisty program Rewolucyjnej utraty wagi WT.

Nie wierzę, że to działa!
Nie musicie wierzyć. Rewolucyjne odchudzanie WT nie jest sprawą wiary – mówimy o unikatowym systemie redukcji wagi, który w prosty i efetkywny sposób wyzwala ukryte możliwości Waszego organizmu, wykorzystując przy tym przebadane teorie dotyczące utraty kilogramów, wzbogacone o najnowsze doświadczenia lekarzy medycyny holistycznej. Cały system redukcji wagi Rewolucyjna utrata wagi WT jest w praktyce sprawdzony przez lekarzy i wiele tysięcy ludzi, którzy już osiągnęli sukces – schudli i odnowili swoje zdrowie fizyczne. Nie musicie wierzyć, nie wierzcie w nasze słowa – po prostu wypróbujcie z nami nasz program a sami zobaczycie!

Chętnie jem do syta – boję się, że będę musiał głodować!
Rewolucyjna utata wagi WT nie jest głodówką! Systemy redukcji wagi, które zmuszają Was do głodowanie są po prostu szkodliwe!!! To naturalne, że większośc z nas lubi jeść i niechętnie się tej przyjemności pozbawiamy.

Rewolucyjne odchudzanie WT przebiega w kilku fazach, w każdej z nich będziecie mogli jeść, będziecie odżywiali się różnorodnie, będziecie jedli konktretne posiłki i z pewnością nie będziecie cierplieli odczuwali głodu. Możecie być pewni, że będziemy Was nawet namawiali do regularnego spożywania posiłków. Pytaniem pozostaje, jaki jest właśnie dla Was optymalny skład i rodzaj posiłków, a także jaka jest optymalna wielkość porcji.

Wierzę, że człowiek schudnie jedynie wówczas, gdy ograniczy ilość spożywanego jedzenia i będzie się więcej ruszał!

Ten pogląd jest bardzo rozpowszechniony, do pewnego stopnia rówież prawdziwy. Jak jednak jest możliwe, że ponad 3 miliardy ludzi na naszej planecie Ziemi ( niemal dwie trzecie mieszkańców państw rozwiniętych) cierpi na nadwagę i otyłość? Czy to jest naprawdę tak proste? Dlaczego nie stosujemy się do tej ogólnie znanej maksymy i nie chudniemy?

Okazuje się, że problematyka efektywnego i skutecznego obniżania wagi ciała jest powiązana z szeregiem procesów metabolicznych, które muszą być w równowadze. Nie chodzi więc „jednynie“ o kalorie. Jeśli chcemy skutecznie schudnąć i długotwale utrzymać niższą wagę musimy koniecznie zacząć obserwować swoje ciało i traktować je jak nierozerwalną całość. Musimy je wspierać w powrocie do utraconej równowagi procesów wewnętrzynych. Nasze ciało zacznie wówczas samoczynnie spalać tłuszcz, ponieważ zwyczajnie przestanie go „potrzebować”

Czy istnieją jakieś wiekowe ograniczenia dla Rewolucyjnej utraty wagi WT?
Nasi specjaliści, lekaze i pozostali pracownicy indywidualnie skontolują stan Waszego zdrowia i stworzą razem z Wami osobisty program redukcji wagi. W zasadzie można powiedzieć, że system Rewolucyjnej utraty wagi WT nie jest ograniczony czynnikiem jakim jest właśnie wiek.

Osoby mające mniej niż 18 lat oraz osoby starsze, szczególnie te, które mają problemy zdrowotne, nie powinny odchudzać się samodzielenie, bez konsultacji z lekarzem. Nasze doświadczenie wskazują, że Rewolucyjne odchudzanie WT może być stosowane przez wszystkie grupy wiekowe.

Jestem bardzo otyły i koniecznie muszę zrzucić przynajmniej 30kg. Nie wierzę jednak w gwarantowane diety typu „schudniesz 20kg w ciągu miesiąca”. Czy to jest w ogóle zdrowe?

Z całą pewnością nie! My także nie wierzymy w tego typu reklamy. Możliwe, że stracicie nawet 20kg, ale zniszczycie swoje zdrowie i jest niemal pewne, że przytyjecie przynajmniej 25kg i to bardzo szybko. Jeśli chcecie do tego dopuścić możecie wypróbować jedną z wielu „gwarantowanych diet”.

Z medycznego punktu widzenia prawidłowy spadek wagi to 0.5-1kg tygodniowo. Istnieją oczywiście indywidualne różnice, jednak takie tempo chudnięcia należy uważać za optymalne. Decydujące jest jednak aby utrata wagi była związana jedynie z utratą tkanki tłuszczowej – nie sposób kontrolować to samodzienie, dlatego też tak ważna jest dla Was opieka specjalistów i uczestnictwo w Wieczorach Rewolucyjnego odchudzania WT, w czasie których wszystkie niezbędne parametry fizyczne zostaną zmierzone.

Wiele diet wymaga okresu przygotowawczego – czy przed przystąpieniem do

Rewolucyjnej utraty wagi WT muszę się do niego przygotować?

Niczego podobnego od Ciebie nie oczekujemy.

Wymagamy tylko jednego – musisz wyznaczyć sobie jasny cel, ile i do kiedy chcesz schudnąć. Cel ten masz sobie zapisać, natychmiast podjąć decyzję i skontaktować się z nami.

Nie popełnij błędu, który stał się udziałem wielu osób w twoim otoczeniu, nie odkładaj decyzji do jutra – jutro zazwyczaj znaczy NIGDY!

Czy w czasie Rewolucyjnej utraty wagi WT muszę ćwiczyć?

Naszym celem jest wspomaganie Was na drodze do pięknej i zdrowej sylwetki, nie dręczenie i zakazywanie wszystkiego!

Nie rozpoczniecie równocześnie odchudzania i ruchu. Jeśli jesteście przyzwyczajeni do ćwiczeń to kontynuujcie je. Jeśli nie, wybierzcie spacery i szybkie marsze. Nie forsujcie się! Od siedmiomilowych skoków lepsze są drobne kroczki. Każdy ruch jest ważny. Nawet olimpijski zwycięzca maratonu stawiał kiedyś pierwsze kroki. Także ten temat indywidualnie przeanalizują z Wami członkowie naszego zespołu.

Nie mam problemu z otyłością, to tylko te „fałdki”. Mam zaledwie kilka zbędnych kilogramów.
Każdy z nas jest największym krytykiem własnej sylwetki. Jeśli problemem są tylko fałdki, to również na nie mamy sprawdzone sposoby, często wypróbowane na sobie. Przyjdźcie do nas na Wieczór Rewolucyjnej utraty wagi WT, w czasie którego wspólnie postanowimy co z nimi zrobić. Dzięki uregulowaniu węwnętrzych procesów metabolicznych często pozbędziecie się fałdek zaskakująco łatwo i szybko.

Czy w czasie Rewolucyjnej utraty wagi WT muszę stosować dyscyplinę dotyczącą ilości wypijanych płynów?

Ponad 60% (czasami czytamy, że aż 90%) ludzkiego ciała to płyny. Bardzo ważne jest, aby w sposób ciągły zachodziły wymiany płynów ustrojowych. Dodatkowe przyjmowanie płynów wspiera także pracę nerek. Dla utrzymania dobrej kondycji zaleca się wypijanie w ciągu dnia 2-3 litrów płynów. Koniecznością jest dostarczenie organizmowi odpowiedniej ilości płynów – gdy będzie ich zbyt mało narażamy się na dyskomfort bólów głowy, złego samopoczucia, zmęczenia, rozdrażnienia, zaparć.
Zwiększona ilość płynów pomoże organizmowi szybciej pozbyć się substancji toksycznych, które w procesie odchudzania powstają z rozpadu tkanki tłuszczowej. Optymalna ilość płynów pomaga również odnowieniu prawidłowego poziomu PH w organizmie.

Doprowadza do równowagi kwasowo-zasadowej w naszym ciele. Bardzo ważne jest, aby człowiek codziennie wypijał przynajmniej 8 dużych szklanek wody.

Które napoje mogę pić w czasie Rewolucyjnej utraty wagi WT?

Najlepiej łączyć czystą wodę niegazowaną ze specjalną mieszanką ziołowej herbatki odtłuszczającej, której skład został przez specjalistów i lekarzy tak skomponowany, by zmniejszać potrzebę jedzenia, wspomagać rozpad komórek tłuszczowych w organizmie i łagodnie przywracać do równowagi wewnętrzne środowisko metaboliczne.

Czy mogę pić kawę?

Jeżeli choć w pewnym stopniu zdołacie ograniczyć picie kawy, spróbujcie w czasie Rewolucyjnego odchudzania WT ograniczyć picie kawy do minimum, lub zupełnie z niej zrezygnujcie. Kawa zawiera kofeinę, która pobudza ciało i może prowadzić do zdenerwowania i rozdrażnienia. Co ważniesze – kawa jest jednym z głównych źródeł zakwaszenia organizmu.
Jako alternatywę polecamy kawę bezkofeinową, napoje kawowe lub herbatki ziołowe np.polecaną herbatkę odtłuszczającą.

A co z herbatkami owocowymi?

Lepiej unikać herbat owocowych – wyraźnie zwiększają zakwaszenie Waszego organizmu, co jest w sprzeczości z Waszymi wysiłkami o odbudowę równowagi kwasowo-zasadowej Waszego ciała.

Czy w czasie Rewolucyjnej utraty wagi WT mogę pić alkohol?

Picie alkoholu w czasie diety jest zabronione, ponieważ 1 gram alkoholu zawiera aż 7 kcal, nie zawiera natomiast żadnych składników odżywczych.

Co więcej alkohol jest kolejnym źródłem zbędnego zakwaszenia organizmu.